• <p><strong>НАД 16 ГОДИНИ ДОКАЖАНА ПРЕЦИЦИЈА ВО ПРОИЗВОДСТВОТО</strong></p>

    НАД 16 ГОДИНИ ДОКАЖАНА ПРЕЦИЦИЈА ВО ПРОИЗВОДСТВОТО

    Клиентите од повеќе индустрии се обраќаат кај нас за висококвалитетни делови за обработка и брза услуга.

НАШИОТ ПРОИЗВОД ЗА ЦПУ ДЕЛОВИ

Како еден од најдобрите производители на делови за обработка на cnc во Кина. Maijin Metal се фокусира на производство на прецизно обработени делови по нарачка, а ние ќе споделиме мал дел од неодамна произведените производи во категоријата производи. Тоа е исто така производ што купувачот го бара неодамна. Ги покажавме нашите делови за обработка интуитивно и сеопфатно во видео формат. Материјалите на производите вклучуваат нерѓосувачки челик, јаглероден челик, месинг, алуминиум, легиран челик, челик за лежишта и други материјали.

 Прецизно свртени делови | Производство на делови за обработка на ЦПУ,

ВЕСТИ ЗА МАШИНА ЦПУ

Постигнавме стабилен продажен рекорд во првите редови на нашата индустрија во обезбедувањето висококвалитетни производи и услуги за нашите клиенти.

ОСТАВИ ПОРАКА

Првото нешто што го правиме е да се сретнеме со нашите клиенти и да разговараме за нивните цели за иден проект.
За време на овој состанок, слободно пренесете ги вашите идеи и поставувајте многу прашања.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
ਪੰਜਾਬੀ
Тековен јазик:Македонски