VR

ЦПУ делови за вртење

ЦПУ делот за вртење е производствен процес кој вклучува држење на шипки од материјал во чак и нивно ротирање додека се напојува со алатка на парчето за да се отстрани материјалот додека не се постигне саканиот облик. Бидејќи саканата форма се постигнува со отстранување на материјалот, таа е позната и како обработка со одземање. Како една од професионалнитеПроизводител на превртени делови од cnc во Кина, специјализирани за прецизни делови за вртење CNC. Од мало до големо производство, овие добавувачи нудат широк спектар на материјали, завршни материјали и опции за прилагодување за да ги задоволат вашите специфични барања. 


ЦПУ делови за вртење на нашиот Maijin MetalCNC делови за вртење на големо производителот се произведува врз основа на клиенти' потребите и трендовите во индустријата. За да го направиме извонреден во својот изглед, го прифаќаме иновативниот концепт заснован на најновиот тренд за дизајнирање на неговата надворешна структура. Исто така, неговата внатрешна структура е нагласена за да се гарантираат неговите перформанси. Ги има севкупните предности на деловите за вртење со ЦПУ.


Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
ਪੰਜਾਬੀ
Тековен јазик:Македонски