VR

Прилагодени сврзувачки елементи

Многу пати, на клиентите им требаат прилагодени сврзувачки елементи; Се разликува од стандардните сврзувачки елементи по големина, материјал, галванизација, цврстина, па дури и некои промени во структурата.

Прилагодените сврзувачки елементи вклучуваат навртка за прицврстување, обетка за прицврстување, спојници, шраф за штекер, машински шраф, шраф за дигалка, завртка за шрафирање, фитинг за шрафирање, завртка, навртка, завртка, игла, обетка со конец, вратило, мијалник, шипка со конец, занитвам, печат, кружен шраф.


Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
ਪੰਜਾਬੀ
Тековен јазик:Македонски