VR

Прилагодени ореви се специјализирани сврзувачки елементи кои се дизајнирани и произведени да одговараат на специфични апликации. Maijin Metal еприлагоден производител на ореви што ги испорачува навртките направени по нарачка по ваш отпечаток.  Храброст за предизвикување Многу фабрики не сакаат да произведуваат некој тежок материјал како SUS 316, титаниум, чисто железо, легиран челик, но ние многу се заинтересиравме за тоа и завршивме многу од овие делови. Имаме успешни сопствени проекти во различни индустрии, вклучувајќи воздушна, автомобилска, градежна, поморска и медицинска, меѓу другото.ореви по нарачка .

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
ਪੰਜਾਬੀ
Тековен јазик:Македонски