VR

Прилагодените завртки можат да се најдат во различни типови, како што се машински завртки, завртки за дрво, завртки за самопреслушување, завртки за приклучоци, завртки за поставување и завртки за рамо, меѓу другото. Тие исто така можат да бидат направени од различни материјали, вклучувајќи нерѓосувачки челик, јаглероден челик, легиран челик, месинг, бакар и титаниум. Изборот на вистинскиот материјал зависи од примената, околината и потребната цврстина и издржливост.

Chat with Us

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
简体中文
dansk
العربية
italiano
日本語
한국어
Nederlands
русский
Español
Português
français
Deutsch
Tiếng Việt
ภาษาไทย
svenska
Српски
हिन्दी
Română
Bosanski
اردو
עִברִית
Polski
বাংলা
bahasa Indonesia
Pilipino
Македонски
Gaeilgenah
български
Türkçe
Magyar
čeština
Українська
ਪੰਜਾਬੀ
Тековен јазик:Македонски